Фастівчан з Днем міста вітає Громадська рада

• 16.09.2022
Громадські організації, які увесь час активно діють у нашому місті, з початку повномасштабної агресії показали приклад гуртування. Під егідою Громадської ради міста вони об’єдналися задля допомоги Збройним Силам України, фастівчанам, евакуйованим, внутрішньопереміщеним особам. Для цих потреб було створено Центр комунікації та інформування, проводиться роз’яснювальна робота, громадяни долучаються до виконання завдань оборони та підтримки один одного у цей складний час.
Дякуємо усім активним та свідомим фастівчанам за небайдужість, віру в наше місто та готовність долати усі труднощі воєнного часу. Бажаю Перемоги та можливості реалізації в мирному Фастові усіх запланованих демократичних європейських ініціатив.