Фастівчан з Днем міста вітає 208-й батальйон територіальної оборони

• 15.09.2022
Featured Video Play Icon
Бійці територіальної оборони – це чоловіки та жінки, які без страху та сумнівів стали на захист нашого міста. У лютому, після початку широкомасштабного вторгнення, вони першими вийшли на захист Фастова, будучи готові давати бій ворогу навіть без належного озброєння.
Батальйон тероборони Фастівського району створено в 2022 році переважно з фастівчан. За цей час він зміцнів та набув бойового досвіду. Зараз це серйозна сила, яка убезпечує громаду, виконуючи завдання оборони як на Київщині, так і на Сході України.
Дякуємо бійцям територіальної оборони за мужність, патріотизм та любов до рідного міста. Бажаємо Вам Перемоги, якнайшвидшого повернення неушкодженими до Ваших родин, міцного козацького здоров’я та удачі!