Фастівчан вітають з Днем міста підприємства Фастова

• 19.09.2022
Featured Video Play Icon

Підприємства Фастова з початку широкомасштабного відкрили значний фронт допомоги силовим структурам та громаді. За їх сприяння у Фастові будувалися оборонні споруди, захисники забезпечувалися необхідним. Підтримку від підприємств міста відчула кожна галузь життя Фастова.

Не зважаючи на надскладні умови, сьогодні всі великі підприємства міста продовжують працювати, сплачують податки, виплачують заробітні плати громадянам. Війна навчила українців швидко реагувати на зміни, приймати рішення в умовах невизначеності, бути гнучкими, проявляти лідерські якості – завдяки цьому ми разом вистояли та не пустили ворога до міста. І навіть у такий складний час ми розвиваємось та йдемо вперед.

Дякуємо Вам за роботу та співпрацю, підтримку та допомогу. Бажаємо підприємствам рости, розвиватися, розширювати виробництва та набувати нових закордонних партнерів. Нехай українська продукція завойовує європейські ринки! Разом до Перемоги!

#ФастівВсеДляПеремоги