Дотримуватися сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» потрібно усім без винятку!

• 06.07.2022

Відповідно до роз’яснень та рекомендацій районної військової адміністрації:

• під час старту сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» відвідувачі магазинів продовольчої та непродовольчої сфери, торгівельних центрів, вокзалів та інших об’єктів з масовим перебуванням людей повинні негайно покинути приміщення та попрямувати до найближчого укриття.
  • персонал вищезазначених закладів невідкладно прямує в захисні споруди, укриття.
  • відвідувачі закладів мають бути поінформовані про найближчі сховище/укриття.
  • про старт сигналу відвідувачі закладів повідомляються будь-яким зручним способом: через гучномовці, за допомогою акустичних систем, сигналізацій, інформаційних табло тощо.
  • відвідування закладів до моменту скасування сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» ЗАБОРОНЕНО!

Сьогодні з даного питання відбулася робоча нарада за участі керівника сектору з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Сергія Долгого, представника Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, керівників мережевих закладів торгівлі продовольчої та непродовольчої сфери.