До уваги військовозобов’язаних наказ Фастівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки «Про проведення мобілізації на території Фастівського району Київської області»

  • 17.07.2023

За інформацією представника Фастівського РТЦК та СП

👉Відповідно до наказу:
Військовозобов’язаним, які не отримали мобілізаційних розпоряджень, персональних повісток щодо їх виклику до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, прибути до Фастівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в десятиденний термін з дня опублікування цього наказу.

Військовозобов’язаним, які перебувають на військовому обліку в інших районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та тимчасово перебувають на території Фастівського району у зв’язку з роботою або іншими обставинами прибути до Фастівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в 3 денний термін з дня опублікування цього наказу.

Зміна місця проживання військовозобов’язаним без дозволу Начальника Фастівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки забороняється.
До відома громадян: «Стаття 336 Кримінального кодексу України. Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом із числа резервістів в особливий період карається позбавленням волі на термін від трьох до п’яти років». У разі неявки до територіального центру комплектування буде притягнуто до відповідальності згідно із законодавством та передано для розшуку, затримання і доставки до територіального центру комплектування та соціальної підтримки органами Національної поліції.

Повний текст наказу в прикріпленому файлі – Наказ РТЦК та СП

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ