День пам’яті захисників України

• 29.08.2021
Сьогодні небо плакало за захисниками… У День пам’яті захисників України
🙏А мешканці громади разом із усією Україною об’єдналися у шані та вдячності у загальнонаціональній хвилині мовчання, схиливши голови перед подвигом справжні синів України. Рівно о 10:00 було призупинено рух центральною вулицею міста в пам’ять про наших Героїв. Адже вони, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя, втримавши небо над країною. До пам’ятника Захисникам України було покладено квіти.
Міський голова Михайло Нетяжук та заступник начальника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Сізілов зазначили, що громада у вічному боргу перед родинами загиблих захисників, а матері, які втратили своїх синів – Тамара Бобоха та Наталія Невечеря, бажали усім миру та сліз лише від радості та щастя.
Автоколона із прапорами від площі Перемоги вирушила до Інтернаціонального кладовища, Алеї Слави, а потім до інших кладовищ, де спочивають тіла Героїв, котрі віддали свої життя за рідну країну.
💛Слава Україні!
💙Слава Героям!
Автопробіг супроводжували представники Фастівське. Районе Управління Поліцій та невідкладної медичної допомоги.