День міста: наші досягнення. Частина 4

• 17.09.2021

Протягом 2020-2021 року навчальний процес був дуже насиченим. Адже цього навчального року усі – як вчителі, так і адміністрація шкіл, учні та батьки – працювали/навчалися в особливих умовах карантинних обмежень, коли більша частина навчального процесу була переведена у формат он-лайн.

Протягом нового навчального року, учні мали змогу освоїти нові знання та вміння та скласти зовнішнє незалежне оцінювання з наступних предметів: хімії, англійської мови, української мови, української мови та літератури, математики, математики рівня стандарту, історії України, фізики, біології та географії.

За результатами оцінювання, у громаді найкращими стали 5 випускників, які набрали 198-199 балів:

• Захаров Владислав, учень Фастівського академічного ліцею № 2, отримав 198 балів з біології, підготувала учня вчитель Ткачук Тетяна Анатоліївна;
  • Мандзяк Дмитро, учень Фастівського академічного ліцею № 9, отримав 198 балів з хімії, підготувала учня вчитель Петренко Ірина Михайлівна;
  • Погребняк Костянтин, учень Фастівського академічного ліцею № 9, отримав 198 балів з математики, підготувала учня вчитель Камінська Тетяна Миколаївна;
  • Махлун Марія, учениця Фастівського академічного ліцею № 9, отримала 199 балів з математики, підготувала ученицю вчитель Камінська Тетяна Миколаївна;
  • Довчунас Павло, учень Фастівського академічного ліцею № 9, отримав 199 балів з англійської мови, підготувала учня вчитель Орлівська Алла Юріївна.

Переможницею І етапу конкурсу «Вчитель року» у номінації «Українська мова та література»у Фастівській міській територіальній громаді  стала Марія Даниленко – вчителька української мови та літератури Фастівського НВК “ЗОШ І-ІІІ СТ. №7-ЦВПВ “ГАРТ”.

Приємно зазначити, КЗ КОР “Фастівський ліцей-інтернат” який здійснює діяльність на території міста потрапив до десятки кращих закладів Київщини та зайняв 6 місце.

Щодо Фастова, то до трійки лідерів увійшли:

• 18 місце – Фастівський академічний ліцей №9
  • 29 місце – Фастівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов
  • 59 місце – Фастівський академічний ліцей № 2