День міста: наші досягнення. Частина 3

• 17.09.2021

2021-й рік змусив усіх нас змінити намічені плани та пріоритети. Це був рік викликів, з якими Фастівська громада впоралася завдяки єдності та згуртованій роботі. Особливо це стосується медичної сфери.

У той час, коли ситуація із захворюваністю в країні стрімко погіршувалася, рішенням Міністерства охорони здоров’я Фастівську ЦРЛ було віднесено до переліку «ковідних лікарень». У дуже стислі строки на базі терапевтичного та колишнього ЛОР відділень було розгорнуто ковідні ліжка. До процесу підготовки долучалися чи не усією громадою – підприємства надсилали своїх вузькопрофільних спеціалістів, працівники закладів освіти допомагали готувати палати – кожен надавав ту допомогу, яку міг. Завдяки єдності нам вдалося пройти цей непростий для нас етап.

Також наша лікарня поповнилася новим обладнанням. У користуванні фастівчан є:

– новий рентген-апарат для поліклінічного відділення

– 10 функціональних ліжок з протипролежневими матрацами для тяжкохворих. Ліжка будуть встановлені в інсультному блоці.

– системи моніторингу фізіологічних показників пацієнта та шприцеві інфузійні насоси

– 13 кисневих концентраторів

-сучасні багатофункціональні ліжечка для немовлят

Цього року також розпочато реконструкція приймального відділення  ЦРЛ

В рамках стратегічної сесії «Командна взаємодія: трансформація та розвиток медицини Фастівської міської територіальної громади» презентовано  чотири проекти медичної галузі Фастівської громади:

• «Медичний кол-центр»,
  • «Поліклініка без черг»,
  • «Хірургія одного дня»,
  • «Підвищення рівня престижності професії лікаря приймального відділення».

Протягом року у громаді відкрито Центр та Пункти щеплень для реалізації вакцинальної кампанії:

Центр вакцинації населення від COVID-19 м. Фастів, вул.Київська, 57, 2 поверх, каб.16

Пункти вакцинації: на базі Фастівського міського центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (вул.Київська, 57), Два пункти на базі Фастівського Центру первинної медико-санітарної допомоги (1 поверх, 3 поверх каб.301)