№422, Про погодження переліку об’єктів інвестування та підготовку інвестиційних проектів

• 01.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 30.07.2019                                                                               № 422

м. Фастів

Про погодження переліку об’єктів

інвестування та підготовку інвестиційних проектів

Відповідно до Положення про проведення інвестиційних конкурсів у місті Фастові, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 18.07.2019 р. № 6-LVIX-VII, розглянувши перелік об’єктів інвестування, керуючись вимогами п.п.1, п. а ст. 27, п.1 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити перелік об’єктів інвестування, додається.
  2. Подати на затвердження міською радою рішення «Про затвердження переліку об’єктів інвестування та підготовку інвестиційних проектів».

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від 30.07.2019  №422

обєктів інвестування