Вітали працівників Фастівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації»  у м.Києві та Київській області

• 04.02.2022

5 лютого працівники органів пробації у різних куточках України відзначатимуть  професійне свято.

Сьогодні колектив Фастівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації»  у м.Києві та Київській області вітав міський голова Михайло Нетяжук.

Кращих представників галузі було відзначено грамотами Фастівської міської ради за сумлінне виконання посадових обов’язків, професіоналізм  досягнення високих показників у службовій  діяльності та з нагоди 7-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію».

Ми також доєднуємося до вітань та бажаємо працівникам органів пробації міцного здоров’я та невичерпної життєвої енергії. Нехай добро, зроблене Вами, повертається сторицею!