У Фастівській громаді відбулося вшанування кращих педагогів, працівників мистецьких закладів освіти та бібліотекарів, які також відзначали професійне свято напередодні.

• 03.10.2022

Сфера освіти є фундаментом у формуванні та розвитку особистості, а освітяни – працівники, без яких цей фундамент створити неможливо.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання і виховання молодого покоління та високий професіоналізм були вручені дипломи та подяки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Фастівської районної ради, Фастівської міської ради та Фастівської територіальної організації профспілки працівників освіти.

З музичним дарунком виступили тріо «Girls», зразковий ансамбль «Унавушка» та вихованки музичної школи та Фастівсього центру позашкільної роботи Настя Павленко і Злата Шевчук.

Шановні освітяни та бібліотекарі! Саме ваша робота знаходить відлуння у серцях дітей, яким у майбутньому відбудовувати і розвивати нашу країну, а також презентувати на теренах Європейського союзу. Саме ви робите з учнів достойних громадян  і прищеплюєте їм любов до України. Добра вам, щастя, старанного підростаючого покоління і мирних сонячних днів!