Проекти рішень сорок п’ятої позачергової сесії міської ради VIII скликання (XX засідання)

• 26.12.2023

Про визначення Виконавчого комітету Фастівської міської ради замовником будівництва,  розпорядником коштів  місцевого бюджету, кінцевим бенефіціаром з впровадження проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування».

Про визначення Виконавчого комітету Фастівської міської ради замовником будівництва,  розпорядником коштів  місцевого бюджету, кінцевим бенефіціаром з впровадження проєкту «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17  в м. Фастів Київської області (коригування 2)».

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року
№161-ХХХІІІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік».Внесення змін до бюджету 2023

Про передачу з балансу та оперативного управління комунального майна управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради на баланс та у господарське відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств»