Про передачу з балансу та оперативного управління комунального майна управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради на баланс та у господарське відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств»

• 27.12.2023

Р І Ш Е Н Н Я

__________________                        м. Фастів                    № _________________

«Борівський комбінат комунальних підприємств»

Враховуючи лист Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» від 26.12.2023 №110, відповідно ст.136 Господарського кодексу України, керуючись п.30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства старостинських округів Фастівської міської ради передати з балансу та оперативного управління на баланс та у господарське відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» гуртожиток, розташований за адресою: вул. О.Свірського, 1б, селище Борова, Фастівський район, Київська обл.
  2. Створити  комісію з приймання-передачі гуртожитку по вул. О.Свірського, 1б, селище Борова, Фастівський район, Київська обл. (додаток).
  3. Передачу вищезазначеного комунального майна оформити актом приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові.
  4. Начальнику управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства старостинських округів Фастівської міської ради та в.о. директора КП ФМР «Борівський ККП» забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до регістрів бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Склад комісії з приймання-передачі комунального майна

Голова комісії:

БЕЛЬКО Світлана                   –  начальник управління регіонального розвитку і

житлово-комунального господарства старостинських

округів Фастівської міської ради;

Секретар комісії:

ПЕНЬКІВСЬКА Ірина          –  завідувач сектору раціонального використання майна виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Члени комісії:

ШВЕЦЬ Світлана                  – головний бухгалтер управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства СО ФМР;

ПАЛАМАРЧУК Олександр  – староста Борівського старостинського округу;

ЧАСТУХІН Павло                  – в.о. директора КП ФМР «Борівський ККП»;

ТАРАСОВА Ольга                  – головний бухгалтер КП ФМР «Борівський ККП»;

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК