Про звернення Фастівської міської ради Фастівського району Київської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності передбачення у 2021 році допомоги громадам в умовах підвищення вартості енергоносіїв та поширення гострого інфекційного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією (COVID-19)

• 22.09.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл.Соборна, 1, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, 08500, тел.: 6-02-16; факс 6-31-00

№ 42-ХІ-VІІІ

від 16.09.2021 року

Враховуючи звернення фракції Політичної партії “Європейська Солідарність” у Фастівській міській раді від 14 вересня 2021 року б/н, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності передбачення у 2021 році допомоги громадам в умовах підвищення вартості енергоносіїв та поширення гострого інфекційного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією (COVID-19).
  2. Направити звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                          М.В.Нетяжук

до рішення міської ради

№ 42-ХІ-VІІІ

від 16.09.2021 року

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

вул. Банкова, 11,

м. Київ, 01220

Кабінету Міністрів України

вул. Грушевського, 12/2,

м. Київ, 01008

Верховній Раді України

вул. Грушевського, 5,

м. Київ, 01008

Ми, депутати Фастівської міської ради Фастівського району Київської області звертаємося до Вас щодо необхідності вжиття заходів з поліпшення матеріального становища соціально вразливих верств населення, зокрема, людей пенсійного віку. Адже вони найменш захищені в умовах сьогодення.

Підвищення вартості на енергоносії спричиняє непосильне для населення зростання  плати  за житлово-комунальні послуги, цін на продукти харчування та ліки, вартості за проїзд у громадському транспорті. Також значним ударом для жителів громади стало скорочення категорій, які мають право на отримання пільг та субсидій за спожиті житлово-комунальні послуги. Масова захворюваність через поширення гострого інфекційного захворювання, спричиненого коронавірусною інфекцією (COVID-19) також суттєво погіршує соціальне та матеріальне становище жителів громади.

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас звернути особливу увагу на скрутне становище людей похилого віку та вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам. А саме: віднайти можливість у 2021 році здійснити виплату матеріальної допомоги пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3 866,8 грн. А також підтримати громади (ОМС) на місцях коштами для забезпечення виплати матеріальної допомоги громадянам пенсійного віку, які хворіють на гостре інфекційне захворювання, спричинене коронавірусною інфекцією (COVID-19) та долають наслідки ускладнень після неї. Для забезпечення цих виплат просимо використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, які дійсно потребують додаткової соціальної підтримки.

Секретар міської ради                                                                 Л.І.Рудяк