Про заповнення поля 5 Податкової декларації з податку на прибуток підприємств «Код виду економічної діяльності (КВЕД)»

• 15.03.2024

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що класифікація видів економічної діяльності (далі – КВЕД) – це статистичний інструмент для впорядкування економічної інформації.

КВЕД затверджена наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 № 457. Для правильного визначення виду діяльності за кодом виду економічної діяльності платникам слід звернутись до органів державної статистики.

При заповненні Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 зі змінами та доповненнями, у полі 5 «Код виду економічної діяльності (КВЕД)» зазначається код основного виду економічної діяльності, присвоєний платнику податків згідно з Національним класифікатором України видів економічної діяльності на момент подання такої декларації.
Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast