Про визначення місць для здійснення ярмаркової торгівлі сезонною продукцією на території м. Фастів

• 23.07.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                   №

м. Фастів

Про визначення місць для здійснення

ярмаркової торгівлі сезонною продукцією

на території м. Фастів

Враховуючи заяви суб’єктів господарської діяльності  щодо сезонної торгівлі овочами, фруктами та баштанною продукцією, керуючись пп.5, п.2, ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.7, п.а, пп.8 п.а, пп.1, п.б, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Визначити місця для здійснення ярмаркової торгівлі овочами, фруктами та баштанною продукцією на території м. Фастів в період з 01.07.2021р. по 01.11.2021р. за наступними адресами (схеми додаються):

вул. Якубовського, 66 (біля ФЦПТО та ПрАТ «Факел»);

вул. Андрія Шептицького, 6 (навпроти СТО «Меридіан» газової заправки);

вул. Івана Ступака (навроти буд. №17);

вул. Андрія Шептицького (біля АЗС «Вирій»);

вул. Ярослава Мудрого (біля магазину «Міраж»);

вул. Капітана Строкова ( біля магазину «Кооператор»);

вул. Героїв Танкістів (біля магазину «Наталі»);

вул. Житомирська (біля буд. № 26);

вул. Житомирська (біля буд. № 218);

вул. Свято-Покровська (біля буд. № 2).

1. Фізичним особам – підприємцям звернутися до КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» для укладання договору на ярмаркову торгівлю сезонною продукцією.
  2. Суб’єктам господарювання періодично, при надходженні кожної партії, подавати овочі, фрукти та баштанну продукцію до Фастівського районного управління ГУ ДПСС у Київській області для лабораторного дослідження на вміст нітратів.
  3. Оплату за надання послуг проводити відповідно тарифів ярмарок затверджених рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради № 219 від 21.05.2020р. «Про затвердження тарифів вартості обслуговування торгівельної площі на ринку КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою».
  4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського    голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                            М. В. Нетяжук