Про встановлення відзнак та заохочень міського голови до Дня молоді у 2021 році

• 29.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   25.06.2021                                                                                                       № 182 од

Про встановлення відзнак

та заохочень міського голови

до Дня молоді у 2021 році

Відповідно до Програми підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 23.12.2020 року №  13-ІV-VIIІ, Положення про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови молоді «За вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя», затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165, враховуючи висновки комісії з присвоєння відзнак та заохочень Фастівського міського голови для дітей та молоді від 24.06.2021 року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відзначити з нагоди святкування Дня молоді 2021 року у Фастівській міській територіальній громаді кращих представників молоді Подякою міського голови за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя, особистий вагомий внесок у зростання престижу Фастівської міської територіальної громади та визначити як вид заохочення:

– грошову винагороду у розмірі 1 242 грн. 24 коп. кожному, з врахуванням податків:

• Марченко І. В. – викладача КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа»
  • Карачун В. В. – ученицю Фастівської школи народної майстерності
  • Петренка М. В. – спортсмена та тренера
  • Федорченко М. А. – інженера з якості ПрАТ «Елопак-Фастів»
  • Дацюк Я. В. – медичну сестру

– грошову винагороду у розмірі 3 726 грн. 71 коп., з врахуванням  податків:

• молодіжну громадську організацію «ZUF», в особі голови громадської організації Лучка Владислава Сергійовича;
  1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 9 937 грн. 91 коп. з врахуванням податків та зборів за рахунок коштів  міського бюджету, виділених управлінню культури, молоді та туризму  по КЕКВ 2282 по КПКВК 1013133, відповідно до Програми підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 23.12.2020 року №  13-ІV-VIIІ.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                                        М.В. Нетяжук