Про внесення змін до розпорядження міського голови №134-од від 02.06.2023 року «Про визначення уповноважених органів для проведення обстеження матеріально – побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання особи для отримання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу»

• 29.06.2023

27.06.2023 року                     м. Фастів                №157-од

Про внесення змін до розпорядження

міського голови №134-од від 02.06.2023 року

«Про визначення уповноважених

органів для проведення обстеження

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Внести зміни до розпорядження міського голови №134-од від 02.06.2023 року«Про визначення уповноважених органів  для проведення обстеження матеріально – побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання особи для отримання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу», а саме:у пунктах 1, 2, 3, 5 змінити текст з «Фастівського відділу обслуговування громадян ( сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області» на текст «Відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області».

Міський голова                                            Михайло НЕТЯЖУК