Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської  міської ради №546 від 20.11.2020 року

• 05.02.2021

Від  29.01.2021                                        № 55

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради №546 від 20.11.2020 року

У зв’язку із зміною проєктних рішень, розглянувши звернення Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» щодо внесення змін до містобудівних умов та обмежень на реконструкцію лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення по вул. Льва Толстого, 17, м. Фастів, керуючись п.п.9 п.«а» ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до п.1 рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №546 від 20.11.2020 року та викласти його в наступній редакції: «Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення по вул. Льва Толстого, 17, м. Фастів, Київської області (коригування)», згідно передпроєктних пропозицій, наведених у  додатках».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                             М.В.Нетяжук