Про внесення змін до персонального складу комісії з організації торгівлі,  розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади

• 21.04.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від       16.04.2021                                                                                            №175

Про внесення змін до персонального складу комісії

з організації торгівлі,  розміщення сезонних об’єктів

сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення

об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської

міської територіальної громади

Враховуючи кадрові зміни, керуючись пп.1, п.б, ст..30, п.6, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про благоустрій населених пунктів»,«Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності»,«Про захист прав споживачів», «Про рекламу», постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області», рішення Фастівської міської ради від 24.11.2020 р. № 1-II-VIII «Про утворення старостинських округів Фастівської міської ради» виконавчий комітет вирішив:

1. Внести зміни до персонального складу комісії з організації торгівлі,  розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади (далі – Комісія), а саме:

–  вивести зі складу комісії Сидоренка Валерія Васильовича,  члена комісії, в.о.   директора комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»;

–  ввести в склад комісії Чемерського О. Ю., член комісії, в.о.   директора комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».

1. Затвердити персональний склад комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами  на території Фастівської міської територіальної громади, згідно додатку.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 02.03.2021 № 80 «Про затвердження персонального складу комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади»
  3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського      голови Зикову О. Б.

Міський голова                                                                М. В. Нетяжук