Про військовий облік в Управлінні регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради

• 13.07.2023

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  07.07.2023                                                                                    № 167-од

Про військовий облік в

Управлінні регіонального розвитку і

житлово-комунального господарства

З метою належної організації персонально-первинного військового обліку відомостей стосовно призовників, військовозобов’язаних та резервістів в Борівському, Оленівському, Мотовилівському, Мотовилівськослобідському старостинських округах Фастівської міської ради, відповідно до п.7 ст. 1, п.2 ст.8 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», ст.18 «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», п.п.2 п.9, абзацу 3 п.16 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487, керуючись пунктами 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Обов’язки з ведення персонально-первинного обліку відомостей стосовно призовників, військовозобов’язаних та резервістів в Борівському, Оленівському, Мотовилівському, Мотовилівськослобідському старостинських округах Фастівської міської ради покласти на головних спеціалістів Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради Диришпол Н.П., Головчак О.М., Роземборська В.І.
  2. Головним спеціалістам зазначених у пункті 1 цього розпорядження забезпечити:

– упорядкування карток первинного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів» (далі – Порядок ведення військового обліку);

– проведення звірки з Фастівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки в установлені ним терміни;

– у подальшому ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів згідно вимог Порядку ведення військового обліку.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покладається на начальника Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради Белько С.О.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК