Про відзначення Дитячого будинку сімейного типу гр. Томченко Л.Ю. та Томченко І.М. з нагоди 10-річчя функціонування

• 10.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   09.06.2021                                                                                                       № 155 од

Про відзначення Дитячого будинку сімейного типу

гр. Томченко Л.Ю. та Томченко І.М.

з нагоди 10-річчя функціонування

З метою забезпечення належної соціальної підтримки сімейних форм виховання для дітей- сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування,  популяризації національних сімейних традицій, позитивного досвіду сімейних форм виховання  дітей – сиріт у Фастівській міській територіальній громаді, відповідно до п.1.10, 1.32 Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки,  затвердженої рішенням міської ради, № 8-ХХXV-VІІ від 23.12.2017 року, керуючись п. 20, ч. 4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Організувати зустріч  з батьками – вихователями Дитячого будинку сімейного типу гр. Томченко Людмилою Юріївною  та  Томченко Ігорем Михайловичем, з нагоди відзначення 10-річного позитивного досвіду функціонування сімейної форми виховання для  дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, що функціонує з 17.06.2011 року, як прийомна сім’я, відповідно рішення Виконавчого комітету Фастівської міської ради  № 180/12 від 17.06.2011 року,  та   з 20.03.2015 року ,  як ДБСТ, відповідно рішення Виконавчого комітету Фастівської міської ради  від 20.03.2015 № 80 «Про створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї Томченко  Людмили Юріївни та Томченко Ігоря Михайловича , на власній житловій площі за адресою: ****».
  2. Забезпечити вручення подарункового набору з нагоди відзначення 10-річчя функціонування  сімейної форми виховання  для  сімох дітей-сиріт  подружжю Томченків.
  3. Витрати, пов’язані з придбанням товарів для організації  урочистого  привітання  оплатити за рахунок коштів передбачених Фастівському міському центру соціальних служб, по загальному фонду КЕКВ 2282.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко О.П.

Міськийголова              М.В. Нетяжук