Про присвоєння адреси частині житлового будинку Савенка Сергія Леонідович вул. Челюскінців, 29/3в м. Фастів

• 24.12.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.12.2020                                                                     № 615

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Савенка Сергія Леонідовича

по вул. Челюскінців, 29/3в м. Фастів

Розглянувши звернення Савенка С.Л. про присвоєння адреси частині житлового будинку по вул. Челюскінців, 29в м. Фастів, яка належить йому згідно свідоцтва про право на спадщину за законом від 20.02.2020 р., зареєстровано в реєстрі за №1-82, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Савенку Сергію Леонідовичу– вул. Челюскінців, 29/3, м. Фастів.

1. Зобов`язати Савенка С.Л. внести зміни до інвентаризаційних документів на частину домоволодіння по вул. Челюскінців, 29/3вм. Фастів для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук