Про присвоєння адреси частині житлового будинку Оверченка Олега Юрійовича

• 21.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.10.2020                                                                                                 №468

Про присвоєння адреси частині житлового

будинку Оверченка Олега Юрійовича

Розглянувши звернення Оверченка О.Ю. про присвоєння адреси частині житлового будинку, яка належить йому згідно договору купівлі-продажу частини житлового будинку від 10.10.1985 р., зареєстровано в реєстрі за №3119; свідоцтва про право на земельну ділянку від 27.01.2014 р., серія та номер: САК №707017, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу частині житлового будинку, що належить Оверченку Олегу Юрійовичу.

1. Зобов`язати Оверченка О.Ю. внести зміни до інвентаризаційних документів на частину домоволодіння для подальшого використання при заключенні договорів на постачання комунальних послуг.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук