Про проведення заходу щодо відзначення талановитих і обдарованих дітей та молоді Фастівської міської територіальної громади у 2023 році

• 01.06.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29.05.2023 р.                          м. Фастів                              126-од

Про проведення заходу щодо відзначення

талановитих і обдарованих дітей та молоді

Фастівської міської територіальної

громади у 2023 році

З метою відзначення талановитих та обдарованих дітей Фастівської міської територіальної громади у 2023 році, відповідно до Положення про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для талановитих і обдарованих дітей та молоді, затвердженого рішенням  виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165, враховуючи рішення комісії з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді від 23.05.2023 року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради:
  • провести захід щодо відзначення талановитих та обдарованих дітей «Сузір’я талантів-2023» 29 травня 2023 року о 15:00 у великій залі міського Палацу культури;
  • здійснити організаційні заходи: закупити товари та послуги, необхідні для проведення заходу (замовити інформаційну поліграфічну продукцію, продукцію для відзначення та нагородження, тощо).
  1. Встановити, як відзнаку для талановитих і обдарованих дітей та молоді Фастівської міської територіальної громади, Подяку міського голови за перемоги і наполегливість у досягненні мети та за особистий вагомий внесок у зростання престижу Фастівської міської територіальної громади та визначити як вид заохочення – грошову винагороду відповідно до списку (додаток), а саме:
  • для учнів Борівської школи мистецтв та для учасників творчих колективів Борівського центру культури та дозвілля за здобуті місця на Всеукраїнських та обласних фестивалях та конкурсах по 500 грн 00 коп (п’ятсот грн. 00 коп) на особу без врахування податків;
  • для учасників творчих колективів Палацу культури та дитячої музичної школи:
  • за здобуті місця на Міжнародних фестивалях та конкурсах по 1000 грн 00 коп (одна тисяча грн. 00 коп) на особу без врахування податків;
  • за здобуті місця на обласних та всеукраїнських фестивалях та конкурсах по 800 грн 00 коп (вісімсот грн. 00 коп) на особу без врахування податків;
  • для студії східного танцю «Бахіра» Палацу культури – 5000 грн 00 коп на колектив, без врахування податків.
  1. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити транспорт для перевезення учасників творчих колективів із селища Борова до міста Фастова та у зворотному напрямку.
  1. Витрати, пов’язані з організацією заходів: придбання товарів та послуг, виплатою грошових нагород оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2210, 2240, 2730.
  2. Витрати, пов’язані з перевезенням учасників заходу оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по  загальному або спеціальному фонду.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК

додаток до розпорядження