Про проведення конференції «Відновлення виробничого потенціалу Київщини»

• 28.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21.03.2023 року                                    м.Фастів                                                                 № 74-од

Про проведення конференції

«Відновлення виробничого потенціалу Київщини»

З метою відновлення виробничого та експортного потенціалу Київщини та економіки нашої держави в цілому, виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди проведення конференції «Відновлення виробничого потенціалу Київщини» згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

№ __________ від _______________

З А Х О Д И

з нагоди проведення конференції

«Відновлення виробничого потенціалу Київщини»

Назва заходу Дата, години, місце проведення Відповідальний
Забезпечити приміщенням для проведення заходу (Фастівський міський палац культури) 21.03.23 р.

10:30-13:00год.

Швидка Ж.П.

Скоробагата В.В.

Струтинська О.В.

Організувати та забезпечити зустріч почесних гостей по їх приїзду 21.03.23 р.

10:30-11:00год.

Зикова О.Б.

Форосенко Н.В.

Костецька В.І.

Забезпечити оргтехнікою для трансляції презентаційних матералів 21.03.23 р.

10:30-13:00год.

Тхоржевська Л.О.

Ковальов М.О.

Забезпечити учасників заходу сувенірною продукцією 21.03.23 р. Тхоржевська Л.О.

Остапчук Ю.В.

Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. Квітень-травень

2023 р.

Міхєєва О.О.