Про проведення громадського обговорення  кандидатури старости Оленівського  старостинського округу

• 02.05.2024

01.05.2024                      м.Фастів                      № 95-од

Про проведення громадського

обговорення  кандидатури старости

Оленівського  старостинського округу

З метою сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та забезпечення належного рівня діяльності Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 34-ХV-V111 «Про затвердження Порядку громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади», керуючись ч.1 ст.541, п.20 ч.4 ст.42  Закону України» Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Винести на громадське  обговорення  кандидатуру Несеної Світлани Григорівни на посаду старости Оленівського  старостинського  округу Фастівської  міської територіальної громади.

2.Громадське обговорення провести відповідно до Порядку громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади,затвердженого рішенням Фастівської Міської ради № 34-ХV-V111 від 09.12.2021 року, в період з 01.05.2024 року протягом 15(п’ятнадцяти) календарних  днів.

3.Утворити організаційний комітет з організації та проведення громадських обговорень кандидатури старости в Оленівському  старостинському окрузі Фастівської  міської територіальної громади та затвердити його персональний склад (Додається).

1. Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ

Фастівської міської ради забезпечити розміщення на офіційному сайті Фастівської міської ради ьа її виконавчих органів повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Оленівському старостинському окрузі та про його підсумки.

1.       Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

Склад організаційного комітету

з організації  громадського обговорення кандидатури

старости  Оленівського старостинського округу