Про погодження внесення змін до  проекту Фастівської міської Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям”» на 2018-2022 роки

• 26.11.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Від   20.11.2020                                                                                                    № 555

Про погодження внесення змін до

Фастівської міської Комплексної програми

підтримки сімей з дітьми та забезпечення

прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки

Відповідно до  Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про оздоровлення та відпочинок дітей», “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 23.02.2017  № 64 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», керуючись ст. 27, п.1 ч.2.ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити внесення змін до Фастівської міської Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки, а саме: в тексті Програми «м.Фастів» замінити на «Фастівська міська територіальна громада» у відповідних відмінках та подати на затвердження Фастівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань

Міський голова                                                                              М. В. Нетяжук