Про погодження Програми підтримки громадських організацій ветеранів на 2021-2022 роки

• 24.12.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.12.2020                                                                     № 591

Про погодження Програми підтримки

громадських організацій ветеранів

на 2021-2022 роки

З метою підтримки громадських організацій ветеранів Фастівської міської територіальної громади та створення сприятливих передумов для їх розвитку, для широкого залучення громадського сектору до ефективного вирішення завдань сьогодення, та набуття жителями громади необхідних знань про діяльність таких громадських організацій, а також формування поваги до ветеранів та інвалідів війни, на виконання положень Конституції України, ст. 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст. 22 Закону України «Про громадські об’єднання», п.1 ч.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №156 від 14.02.2018 (в редакції постанови КМУ №1009 від 04.02.2019 р.) «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів», враховуючи рішення Фастівської міської ради №7-LXXIX-VII  від 27.08.2020 року «Про деякі питання щодо надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів у 2021 році»,  виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити проект Програми підтримки громадських організацій ветеранів на 2021-2022 роки (додається).
  2. Доручити завідувачу сектору демократичних ініціатив винести на розгляд сесії Фастівської міської ради Програму підтримки громадських організацій ветеранів на 2021-2022 роки.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                                           М. В. Нетяжук