Про  підготовку та відзначення в Фастівській міській територіальній громаді  у  2021 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

• 24.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  18.06.2021                                                                                                               №176 од

Про  підготовку та відзначення в Фастівській

міській територіальній громаді  у  2021 році

Дня скорботи і вшанування

пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17.11.2000 р.  № 1245/2000  “Про День  скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”, постанови Верховної Ради України від 20.05.2011 р. № 3430-VI “Про запровадження в Україні особливої церемонії – проведення 22 червня кожного року Хвилини пам’яті по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.”, Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, з метою належного вшанування пам’яті загиблих у часи Другої світової війни, керуючись  п.20 ч.4 ст.42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки  та  відзначення в Фастівській міській територіальній громаді  у  2021 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови  з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань     Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                             М. В. Нетяжук

№ 176 од  від 18.06.2021

З А Х О Д И

Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

1. Організувати та провести:

– покладання квітів до могил воїнів, які загинули у зоні АТО /ООС на інтернаціональному кладовищі;

–  меморіальний та культурно-мистецький захід у міському парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна;

– відкриття музею на громадських засадах Фастівської міської організації  інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій «Фастів –  місто воїнської слави. Фастів – місто обласного підпорядкування».

Швидка Ж. П.

Савченко Н. М.

Бортовська Ж. П.

Божок Г. М.

2. Забезпечити  висвітлення  у  місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради  інформації щодо заходів з відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. До 22.06.21 Авксентюк Т. В.
3. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське районне управління  поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо запланованих заходів.

До 22.06.21

Тягун О. М.

Костюк І. М.

4. Запросити до участі у заході:

–          учасників бойових дій Другої світової війни;

–          депутатів міської ради;

–          представників громадських організацій та органів самоорганізації населення міста.

До 22.06.21

Приліпко І. А.

Божок Г. М.

5. Придбати квіти для покладання до пам’ятника та моги  героям, які загинули в АТО/ООС

До 22.06.21 Савченко Н. М.

6. Сформувати списки відповідальних за покладання квітів до могил воїнів, які загину ли у зоні АТО/ООС До 22.06.21 Бортовська Ж. П.
7. Провести роботи по благоустрою та упорядкуванню пам’ятників, пам’ятних знаків, могил  загиблих воїнів у Другій світовій війні та прилеглих до них територій.

Забезпечити перевезення звукової апаратури  та стільців до місця проведення заходу

До 21.06.21

Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

8. Забезпечити підключення до електроенергії звукової апаратури. 22.06.21 Єриш Н. Л.
9. Забезпечити транспорт для перевезення учасників заходу від адмінбудинку рад  до інтернаціонального кладовища та парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна 22.06.21 Єриш Н. Л.
10. Організувати та провести у міській бібліотеці  та краєзнавчому музеї тематичні виставки архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури.

Червень, 2021 р. Савченко Н. М.

11. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282

Червень,  2021 р. Савченко Н. М.
12. Витрати, пов’язані з перевезенням учасників заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду Червень,  2021 р. Єриш Н. Л.

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                    Л. О. Тхоржевська