Про підготовку та відзначення в 2023 році у Фастівській міській територіальній громаді Дня Конституції  України

• 29.06.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27.06.2023                               м. Фастів                             159-од

Про підготовку та відзначення

в 2023 році у Фастівській міській

територіальній громаді

Дня Конституції  України

З метою гідного відзначення в 2023 році у Фастівській міській територіальній громаді Дня Конституції України, відповідно до ст. 161 Конституції України, на виконання Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 12- IV-VIII, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в 2023 році у Фастівській міській територіальній громаді  Дня Конституції України (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови  з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

План заходів

з  підготовки та відзначення в 2023 році у Фастівській  міській

територіальній громаді Дня Конституції України

Назва заходу Дата та час проведення

1. Організувати та провести урочистості з нагоди Дня Конституції України:

– церемонію підняття Державного Прапора України та прапора кримськотатарського народу на площі Соборній;

– покладання квітів  до пам’ятника Захисникам України та пам’ятних знаків у місті Фастові

площа Соборна

площа Перемоги

Швидка Ж. П..

Скоробогата В. В.

2. Здійснити організаційні заходи:

– замовити продукцію для відзначення та нагородження, квіти;

– замовити та придбати постери для біл-борда;

– підготувати сценарій.

28.06.2023 Скоробогата В.В.
3. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради інформації про заходи з нагоди Дня Конституції України. До 28.06.2023 Авксентюк Т. В.
4. Запросити до участі:

–    представників виконавчого комітету

–    представників Фастівської районної військової адміністрації

–    депутатів міської ради;

–      учасників бойових дій у російсько-українській війні та членів сімей загиблих  у російсько-українській війні

–      представники 208 батальйону територіальної оборони

До 28.06.2023

Кирсенко Н Ю.

Яхновський А.В.

5. Провести роботи  по  благоустрою  території громади: упорядкувати  пам’ятники,  та інші  місця  поховань  загиблих  захисників України. До 28.06.2023 Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

6. Підготувати звернення до поліції про забезпечення громадського порядку та належного медичного супроводу під час проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

До 28.06.2023 Яровенко Ю. П.

Костюк І. М.

7. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до площі Соборна та у зворотному напрямку для проведення заходу. 28.06.2023 Тхоржевська Л.О.
8. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210 та 2240. Червень, Липень 2023 Скоробогата В.В.
9. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених КП ФМР «Фастів-благоустрій» по загальному або спеціальному фонду Червень, липень 2023 Чемерський О.Ю.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого  комітету                                               Леся ТХОРЖЕВСЬКА