Про підготовку та відзначення у 2023 році Міжнародного жіночого дня

• 07.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.03.2023 р.                                         м.Фастів                                                 № 57-од

Про підготовку та відзначення

у 2023 році Міжнародного жіночого дня

З метою популяризації кращих духовних надбань, розвитку і підтримки традицій вшанування жінки – матері, враховуючи винятково важливу роль жінки в політичному, економічному, соціальному, історичному, культурному розвитку суспільства й держави, на виконання Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2021–2023 роки,затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 12-IV-VIІI,керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів по підготовці та відзначення у 2023 році Міжнародного жіночого дня(додаток1).
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

Додаток1

№                         від

План заходів по підготовці та відзначенню

у 2023 році Міжнародного жіночого дня

№ пп Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1.

Організувати та провести творчу акцію «А жінка так на весну схожа» за участю творчих колективів міста на П’ятачку Демократії

08.03.2023

Швидка Ж. П.

Скоробогата В. В.

2. Підготувати тематичні вітання від міського голови та оприлюднити через місцеві ЗМІ.

На офіційному сайті міської ради та в соціальних мережах оприлюднити інформацію про заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня

До 08.03.2023 Авксентюк Т. В.

3. Замовити та придбати постери для              біл-борда.

Розмістити постери на рекламному щиті міста

До 08.03.2023 Скоробогата В. В.

Чемерський О. Ю.

4. Здійснити організаційні заходи:

– підготувати сценарій проведення творчої акції;

– забезпечити участь в акції творчих колективів Палацу культури, учнів та викладачів дитячої музичної школи;

До 07.03.2023

Скоробогата В. В.

5. Запросити до участі у заході:

-представників трудових колективів підприємств, закладів, організацій та установ міста;

– депутатів міської ради;

– представників комітетів самоорганізації населення, громадських організацій;

– учасників російсько-української війни та родини загиблих.

До 08.03.2023

Алісєєнко Л. М.

Кирсенко Н. Ю.

Мачтакова А.М.

Бобоха Т.Т.

6. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР “Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги” щодо запланованих заходів

08.03.2023

До 08.03.2023

Яровенко Ю. П.

Костюк І. М.

7. Організувати та провести тематичні заходи в закладах культури та освіти

Березень, 2023 Скоробогата В. В.

Єриш Н. Л.

8. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури 08.03.2023

Матвійчук В. А.

Авраменко Ю.В.

9. Забезпечити благоустрій та прибирання території на П’ятачку Демократії До 08.03.2023 Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

10. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (замовлення товарів та послуг) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по     КЕКВ 2210, 2240. Березень, 2023 р. Скоробогата В. В.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                    Леся ТХОРЖЕВСЬКА