Про підготовку господарського комплексу та об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 р.

• 26.05.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

«22»  травня 2023 року                         м.Фастів                                     № 120-од

Про підготовку господарського комплексу та

об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської

територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період

2023/2024 р.

З метою належної і своєчасної підготовки житлово-комунального господарства та об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року та на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 12 травня 2023 року № 352 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року» керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити оперативний штаб з питань підготовки господарського комплексу та об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року, у складі згідно додатку 1.
  2. Затвердити план заходів з підготовки господарського комплексу та об`єктів соціально-культурного призначення Фастівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року ( далі – план заходів),  згідно додатку 2.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                      Михайло НЕТЯЖУК

Додатки