Про організацію та проведення у Фастівській міській територіальній громаді заходів з нагоди Світлого Христового Воскресіння (Великодня) у 2024 році

• 02.05.2024

м. Фастів

26.04.2024                                                                                                                                  № 92-од

Про організацію та проведення у Фастівській

міській територіальній громаді заходів з нагоди

Світлого Христового Воскресіння

(Великодня) у 2024 році

З метою розвитку духовності, популяризації кращих традицій, звичаїв та обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля громадян, відповідно до Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2024–2026 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2023         №574-XLV-VIIІ, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету з організації та проведення у Фастівській міській територіальній громаді  заходів з нагоди Світлого Христового Воскресіння (Великодня) у 2024 році (додаток 1).
  2. Затвердити план заходів з організації та проведення у Фастівській міській територіальній громаді  заходів з нагоди Світлого Христового Воскресіння (Великодня) у 2024 році (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                       Михайло НЕТЯЖУК

до  розпорядження

№                        від

Склад організаційного комітету

з організації та проведення  у Фастівській міській територіальній громаді

заходів з нагоди Світлого Христового Воскресіння (Великодня) у 2024 році

Нетяжук Михайло Володимирович міський голова, голова оргкомітету
Швидка Жанна Петрівна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань, заступник голови організаційного комітету
Члени оргкомітету:
Авксентюк Тетяна Володимирівна начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ виконавчого комітету Фастівської міської ради
Єриш Наталія Леонідівна начальник управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради
Костюк Інна Михайлівна начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Фастівської міської ради
Матвійчук Валентина Адольфівна ­– заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ
Поліщук Ірина Сергіївна

в. о. начальника управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Тхоржевська Леся Олександрівна керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Фастівської міської ради
Чемерський Олег Юрійович

Яровенко Юрій Петрович

в.о. директора КП «Фастів-благоустрій»

представник Фастівського районного управління поліції (за згодою)

Яхновський Андрій Вікторович  – головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                      Леся ТХОРЖЕВСЬКА

№                         від

План заходів з організації та проведення

у Фастівській міській територіальній громаді заходів з нагоди

Світлого Христового Воскресіння (Великодня) у 2024 році

№ пп Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1. Провести засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення Великодня. квітень 2024 р. Нетяжук М. В.

Швидка Ж. П.

2. Провести наради з настоятелями православних церков щодо проведення пасхальних заходів в умовах правового режиму воєнного стану. квітень 2024 р. Яровенко Ю.П.
3.

Організувати та провести  тематичний захід  з нагоди відзначення Світлого Христового Воскресіння (Великодня) на площі перед Палацом культури:

–    виставка великодніх писанок «Писанкова галявина»;

–  виставка художніх робіт та виставка-

продаж великодніх сувенірів

учнів школи народної майстерності

«Великдень 2024»;

–    патріотична акція «Лист-подарунок воїну».

Швидка Ж. П.

Єриш Н. Л.

Поліщук І.С.

4. Забезпечити роботу виставки великих великодніх писанок «Писанкова галявина» в фойє міського Палацу культури. 03-10.05.2024 Поліщук І.С.
5. Провести тематичні заходи з нагоди Великодня  в закладах освіти та культури Фастівської міської територіальної громади. квітень-травень 2024 р. Єриш Н. Л.

Поліщук І.С.

6. Провести благоустрій території біля міського Палацу культури (площа Перемоги). до 02.05.2024

Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

7. Підготувати та оприлюднити привітання міського голови з нагоди Великодня. до 05.05.2024

Авксентюк Т. В.

8. Оприлюднити графіки богослужінь на офіційному сайті Фастівської міської ради. до 05.05.2024

Авксентюк Т. В.

9. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходу.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

до 02.05.2024

Яхновський А.В.

Костюк І.М.

10. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради інформацію про заходи з відзначення Великодня. до 02.05.2024 Авксентюк Т. В.
11. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (замовлення товарів та послуг) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 1014082. квітень-травень 2024 р. Поліщук І.С.
12. Витрати, пов’язані з проведенням заходів (замовлення товарів та послуг), оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210, 2240. квітень-травень, 2024 р. Єриш Н. Л.

Керуючий справами (секретар)