Про нагородження  з нагоди відзначення Дня працівників  ЖКГ і побутового обслуговування населення

• 17.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16.03.2023                                             м.Фастів                                                                 №68-од

Про нагородження  з нагоди відзначення

Дня працівників  ЖКГ і побутового

обслуговування населення

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий  професіоналізм  та з нагоди відзначення Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення,  керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі  1242грн. 23 коп., з урахуванням податків,   а саме:

Васильєву Степану Олександровичу, водію  відділу «Спецкомунтранс» КП ФМР «Фастівський  комбінат комунальних підприємств»

Мусієнку Олександру Васильовичу, водію  відділу «Спецкомунтранс» КП ФМР «Фастівський  комбінат комунальних підприємств»

Куліш Олені Володимирівні, приймальнику замовлень відділу ритуальних послуг  КП ФМР «Фастівський  комбінат комунальних підприємств»

Мазуренку Олександру Васильовичу,  слюсарю з ремонту устаткування котелень та пило підготовчих цехів КП «Фастівтепломережа»

Звірюку Віталію Михайловичу, слюсарю з газового устаткування КП «Фастівтепломережа»

Іванченку Віталію Анатолійовичу, водію автотранспортних засобів КП «Фастівтепломережа»

Оніщенко Тетяні Миколаївні, техніку-лаборанту КОСК КП ФМР «Фастіводоканал»

Пустоваловій Оксані Василівні, контролеру  відділу збуту КП ФМР «Фастіводоканал»

Іващенку Валентину Володимировичу,  електрогазозварнику ВОС КП ФМР «Фастіводоканал»

Умрику Віктору Васильовичу,  машиністу екскаватора КП ФМР «Фастіводоканал»

Ковміру  Тарасу  Юрійовичу, слюсаря АВР каналізаційних мереж  КП ФМР «Фастіводоканал»

Бойку Олегу Олексійовичу, електромонтажнику з освітлення та освітлювальних мереж дільниці «Фастівсвітло» КП ФМР «Фастів-благоустрій»

Кутняку Борису Миколайовичу, водію автотранспортних засобів підрозділу «Гараж» КП ФМР «Фастів-благоустрій»

Паламарчуку Олександру Григоровичу, трактористу автотранспортних засобів підрозділу «Гараж» КП ФМР «Фастів-благоустрій»

Русецькій Ларисі Мавлутбеківні,  майстру підрозділу «Очистка міста» КП ФМР «Фастів-благоустрій»

Червінському Сергію Васильовичу, дорожньому робітнику служби утримання доріг КП ФМР «Фастів-благоустрій»

Божнюк Людмилі Іванівні, двірнику  КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

Юрковській Людмилі Павлівні, двірнику  КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

Склярській Лідії Степанівні, двірнику  КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

Яременку Миколі Анатолійовичу, покрівельнику рулонних  покрівель та покрівель із штучних матеріалів  КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

Петренку Віктору Анатолійовичу – водію автомобільного засобу (спеціалізованого)  КП ФМР «Фастівська ЖЕК»

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 26086 грн. 83 коп. за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

3. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. здійснити виплату матеріального заохочення  на  карткові  рахунки  за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК