Про нагородження  до Дня Конституції України

• 29.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   25.06.2021                                                                                                       № 184 од

Про нагородження  до

Дня Конституції України

В зв’язку з відзначенням Дня Конституції України,  за   сумлінну працю,  високий професіоналізм, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  в розмірі 621 грн. 12 коп., з урахуванням податків,   а саме:

Сокол Ользі Степанівні – головному спеціалісту  контрольно-перевірочної роботи №1 управління контрольно-перевірочної роботи Головного  управління Пенсійного фонду України у Київській області.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 621 грн. 12 коп. за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади та програм «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський голова                                                            М.В.Нетяжук