Про надання житлової площі дітям, позбавленим батьківського піклування

• 11.01.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                    № ……

Про надання житлової площі

дітям, позбавленим батьківського піклування

****************************

***************************

Враховуючи  пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, заяву матері – вихователя Томченко Л.Ю. керуючись ст.ст. 34, 42, 128 Житлового кодексу Української РСР,  Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Україні,  та п. «а» пп. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив:

1. Надати ізольовану кімнату № *** в гуртожитку по вул. **********, *** у м. Фастові, що звільнилася житловою площею 9,8 кв.м, загальною площею 13,8 кв.м., дітям-позбавленим батьківського піклування:
  • ********************************  р.н.
  • ******************************** р.н.

1. Начальнику КП ФМР «Фастівська ЖЕК» укласти договір найму кімнати № ** з матір’ю – вихователем Томченко Л.Ю. згідно даного рішення.

1. Контроль за   виконанням    рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                          М.В. Нетяжук