Про надання погодження Сідько Світлані Миколаївні  на отримання містобудівних умов та обмежень

• 23.07.2021

Від                                          №

Про надання погодження Сідько

Світлані Миколаївні  на отримання

містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення Сідько Світлани Миколаївни щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Будівництво зблокованого житлового будинку з приміщенням для торгівлі по вул. Європейська, 24 в м. Фастів, Київська обл.». керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкту будівництва: «Будівництво зблокованого житлового будинку з приміщенням для торгівлі по вул. Європейська, 24 в м. Фастів, Київська обл.» згідно передпроєктних пропозицій наведених у додатках.
  2. 2. Попередити Сідько С.М. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету №246 від 23.04.2019 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                        М.В.Нетяжук