Про надання матеріальної допомоги добровольчим формуванням територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади з нагоди Дня Української Державності

• 27.07.2023

26.07.2023 року           м. Фастів                   №181-од

Про надання матеріальної допомоги

добровольчим формуванням

територіальної оборони Фастівської міської

територіальної громади з нагоди Дня Української Державності

Розглянувши подання командира добровольчого формування Фастівської міської територіальної громади від 13.07.2023 року №567/415/2023, з метою заохочення особового складу та посилення соціального захисту осіб, які сумлінно виконують завдання по захисту територіальної оборони в межах Фастівської міської територіальної громади, згідно підпункту 2.7 пункту 2 розділу 6 комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 №38-ІV-VII зі змінами, на підставі протоколу від 14.07.2023 року №160засідання комісії з матеріально-технічного забезпечення територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади, згідно рішення Комісії з надання матеріальної допомоги добровольчим формуванням територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади, затвердженою рішенням Фастівської міської ради від 13.06.2022 року №4-XXIII-VIII від 24.07.2023 року №7 та з нагоди Дня Української Державності,  керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1.Виплатити одноразову матеріальну допомогу особовому складу добровольчого формування Фастівської міської територіальної громадив розмірі 1 490 683,23 грн. згідно додатку з урахуванням податків.

2.Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Захаровій М.С. нарахувати особам, згідно додатку, матеріальну допомогу на загальну суму 1 490 683,23грн. за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

3.Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Захаровій М.С. здійснити виплату матеріального заохочення  на  карткові  рахунки.

Lyst-Microsoft-Excel

В. о. міського голови                                                              Олена ЗИКОВА