Про надання дозволу на приватизаціюьоміній Наталії Миколаївнії Дьоміну Сергію ВасильовичуДьоміній Анні Сергіївні та Дьоміній Ірині Сергіївні

• 21.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16.10.2020                                                                                                                     № 452

Про надання дозволу на приватизацію

Дьоміній Наталії Миколаївні

Дьоміну Сергію Васильовичу

Дьоміній Анні Сергіївні

та Дьоміній Ірині Сергіївні

Розглянувши заяву Дьоміної Н.М., мешканки багатоквартирного будинку по вул.
Л. Толстого, 10,  про передачу у власність займаних нею та її сім’єю житлових приміщень, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Передати кімнати № 4-1 та № 4-2, що складають 1/5 частину блоку № 1, в будинку по вул. Л. Толстого, 10, загальною площею 52,1 кв.м., житловою площею 36,4 кв.м., в приватну спільну часткову власність, шляхом приватизації в рівних частках:

– Дьоміній Наталії Миколаївні, – 1/20;

– Дьоміну Сергію Васильовичу, -1/20;

– Дьоміній Анні Сергіївні, – 1/20;

– Дьоміній Ірині Сергіївні, 1/20.

1. Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук