Про демонтаж самовільно встановлених об’єктів зовнішньої реклами

• 07.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                   №

м. Фастів

Про демонтаж самовільно встановлених

об’єктів зовнішньої реклами

З метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ  та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, на підставі Закону України «Про рекламу», п.5 ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пінктів», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 31.08.2017 р. № 309 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення обєктів зовнішньої реклами на території міста Фастова», службової записки відділу з питань раціонального використання земель від 28.10.2019р., керуючись п.п.13, п. а, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської   міської ради вирішив:

1. Провести демонтаж самовільно встановлених чотирьох об’єктів зовнішньої реклами (білбордів) за адресами: вул. Козацької Слави (навпроти АЗС «Петроліум») – 1шт., вул. Г. Танкістів(при в’їзді до буд. № 8) -1 шт., на обвідній дорозі навпроти АЗС «Вирій» – 1 шт., на обвідній дорозі, біля повороту на ТОВ «Виробничий комплекс «Автотранспортник» – 1 шт..
  2. Доручити КП ФМР «Фастів-благоустрій» провести роботи по демонтажу чотирьох об’єктів зовнішньої реклами(білбордів) за адресами: вул. Козацької Слави (навпроти АЗС «Петроліум») – 1шт., вул. Г. Танкістів(при в’їзді до буд. № 8) – 1 шт., на обвідній дорозі навпроти АЗС «Вирій» – 1шт., на обвідній дорозі, біля повороту на ТОВ «Виробничий комплекс «Автотранспортник» – 1 шт..
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови  Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                          М. В. Нетяжук