Незламна Київщина: у Фастові відзначили День визволення Київської області

• 02.04.2023
Рік тому, 2 квітня 2022 року, Київщина була звільнена від окупанта. Ворожий план взяття Києва за три дні обернувся нищівною поразкою російської армії завдяки тим, хто став міцною стіною та захистив столицю. Військовослужбовці та цивільні громадяни об’єднали свої зусилля та зробили неможливе, продемонструвавши не лише росії, а й усьому світу свою міць, любов до свободи та рідної землі.
Київщина відбила ворога дуже дорогою ціною – ціною життів найкращих її Захисників. Ціною життів мирних мешканців.
Рік тому фастівчани втримали ворога на дальніх рубежах, давши змогу через Фастів поставляти до столиці все необхідне для її функціонування, давши змогу евакуйованим виїжджати на більш безпечні території, рятуючи життя. Рік тому фастівчани зробили все і трохи більше, наближаючи перемогу. Тому сьогодні ми з впевненістю говоримо про Фастів як #МістоГероїв.
Сьогодні у Фастові відбулася церемонія вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та мирних жителів: до пам’ятника Захисникам України було покладено квіти. А у фойе Палацу культури відбувся захід з нагоди першої річниці звільнення Київщини від російських загарбників “Незломлена Київщина”.
Міський голова Михайло Нетяжук вручив Орден «За мужність» ІІІ ступеня мамі загиблого Захисника Сергія Кривобока, який загинув на Харківщині.
Але як би не було боляче, Україна продовжує жити. Жити, відбудовуватися та навіть у такий важкий час – розвиватися. Задля наших дітей. Вони ж, такі юні, але вже такі сильні та мудрі, щодня, щохвилини допомагають Україні. Серед таких діток – Катерина Чужа, яка у свої 10 років написала та прочитала власного вірша «Сон» – глибоку поезію, у кожному рядку якої відчувається незламність духу та безмежна любов до України.
Рік тому в нас не вірили на міжнародній арені, сьогодні Україна – символ свободи. Ми ж продовжує впевнено працювати – кожен на своєму фронті, день у день наближаючи Перемогу.
Слава Україні!
Героям Слава!