Критерії розподілу ПП на великі, середні та малі підприємства для визначення обов’язку подання податкової звітності в електронній формі

• 04.04.2024

ГУ ДПС у Київській області звертає увагу, що при визначенні обов’язку подання платниками податків податкової звітності до контролюючого органу в електронній формі, застосовуються критерії, визначені частиною другою ст. 2 ЗУ від 16.07.1999 №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації контролюючому органу в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги».

Податкова звітність з податку на додану вартість подається в електронній формі контролюючому органу всіма платниками цього податку.

Більше інформації читайте тут.

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast