Кампанія декларування доходів громадян вийшла на фінішну пряму

• 02.04.2024

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік платниками податків, які згідно з нормами ПКУ мають обов’язок щодо її подання – 30 квітня 2024 року.

Декларація про майновий стан і доходи подається в один із таких способів:

– особисто або уповноваженою на це особою;

– поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог щодо електронного документообігу (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк).

При цьому громадяни, які мають право на податкову знижку, декларацію за підсумками 2023 року можуть подати по 31 грудня 2024 року включно.

Консультативну допомогу з питань заповнення податкової декларації можна отримати в Центрі обслуговування платників при кожній ДПІ.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast