Група психологічної допомоги

Працівники медичної галузі сьогодні знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією. І вони, як ніхто, потребують нашої підтримки

Разом з тим, й інші люди проходять непросте й багатопланове випробування: тривогу за власне життя та життя близьких людей, гнів та роздратування щодо тривалих непростих часів, що спіткали країну, безпорадність та інколи дуже великі труднощі пристосування до нових умов існування родини (порушення звичного способу життя) тощо.

👩‍💻Розуміючи це, у Фастові створено групу психологічної допомоги, куратором якої є психологиня Олена Лисенко. Надавати допомогу планують найбільш вразливим сьогодні категоріям населення – тим, хто щодня стикається з великою кількістю людей – це медики та працівники закладів торгівлі. Саме їм сьогодні найважче психологічно, адже вони найчастіше наражаються на небезпеку, спілкуючись з великою кількістю фастівчан.

👆Наразі пропонуються безкоштовні психологічні консультації зі спеціалістами (команда психологів складається з 4 осіб) у он-лайн форматі.

☎️Для того, щоб скористатися цією можливістю, необхідно подзвонити куратору Олені Лисенко, тел: (093)2356487 та визначитися із деталями он-лайн зустрічі.

🙏Піклуйтеся про своє психічне і фізичне здоров’я!
😀Та будьте здорові!

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ