Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» – для зручності при поданні декларації

• 26.03.2024

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що для зручності у Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації.

Е-сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку.

Часткове автоматичне предзаповнення декларації здійснюється на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у ДРФО та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна.

Використання е- сервісу «Податкова декларація про майновий стан і доходи»:

– скорочує час і витрати при поданні податкової декларації;

– мінімізує помилки при заповненні декларації;

– надає можливість подання копій первинних документів як додаток до податкової декларації.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast