До уваги власників землі та землекористувачів!

• 13.12.2022

Громадяни, які хочуть здійснити цивільно-правову угоду з нерухомим майном повинні знати, що одним із пунктів в угоді про перехід права власності на земельну ділянку є наявність кадастрового номера такої земельної ділянки. Істотною умовою договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, є також кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв’язку з набуттям права власності на ці об’єкти.

Якщо земельна ділянка не має кадастрового номера, тобто вона не внесена до Державного земельного кадастру, то таку ділянку неможливо: продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснювати поділ або об’єднати, здати в оренду тощо.

КП Фастівської міської ради «Фастівське БТІ» виконує роботи із землеустрою навіть в умовах воєнного стану.

Для замовлення робіт, а також отримання якісної та безкоштовної консультації Ви можете звернутись до нас за телефоном: а також завітати за адресою: м.Фастів, вул. Івана Ступака, 1, тел.

Режим роботи: пн-пт, 08:00-16:00

При плануванні відвідин БТІ враховуйте наявність світла, оскільки фахівці працюють з базами (реєстрами) даних.