Звіт, вул.Південна 5/2

• 29.12.2021

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 1,00 га за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Південна, 5/2, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, виконавчий комітет Фастівська міська рада інформує:

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Фастівська міська рада Фастівського району Київської області.

Дата початку та строки здійснення процедури: з 30 грудня 2021 року та триватиме до 29 січня 2022 року;

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Фастівської міської ради (http://fastiv-rada.gov.ua/), а також в адміністративному приміщенні виокнавчого комітету Фастівської міської ради, за адресою: 08500, м. Фастів, площа Соборна, буд. 1, Фастівського району, Київської області протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Звіт СЕО_вул. ПІВДЕННА