Значна частина декларацій мешканців громади, укладених із терапевтами/сімейниими лікарями колишнього районного ЦПМСД, зникла із бази даних НСЗУ

• 09.02.2022

До уваги мешканців Фастівської громади!

У звязку із технічним збоєм у Національній службі здоров’я, значна частина декларацій мешканців громади, укладених із терапевтами/сімейниими лікарями колишнього районного ЦПМСД, зникла із бази даних НСЗУ.

У вирішенні питання поновлення декларацій на допомогу прийшли фахівці МедЕйра – нової медичної системи, з якою співпрацюють медзаклади громади, які надали резервну копію тих декларацій, що зникли, і завдяки цій інформації є можливість знайти пацієнтів. Зараз триває поновлення бази, а відтак мешканцям громади можуть дзвонити оператори, які працюють над усуненням проблеми.

Зверніть увагу: у тих, хто обслуговувалися у лікарів колишнього районного центру первинної медико-санітарної допомоги і хто протягом січня-початку лютого 2022 року не звертався до свого лікаря, декларації не активовані.

Просимо із розумінням поставитися до даної ситуації. Звертатися до свого сімейного лікаря задля поновлення декларації не варто – над цим працюють оператори. Варто дочекатися їх дзвінка.