Зміна виду господарської діяльності: Протягом якого терміну ФОП – платник ЄП третьої групи має подати заяву про внесення змін до реєстру

• 04.04.2024

ГУ ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п. 299.7  ст.299 ПКУ, до реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника ЄП:

• П.І.П. фізичної особи – підприємця, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта (для ФО, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку у паспорті);
  • податкова адреса суб’єкта господарювання;
  • місце провадження господарської діяльності (крім платників ЄП третьої групи – електронних резидентів (е-резидентів);
  • ставка ЄП та група платника податку;
  • дата (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування;
  • дата реєстрації;
  • види господарської діяльності (крім платників ЄП третьої групи – електронних резидентів (е-резидентів);
  • дата анулювання реєстрації.

Платники єдиного податку у разі зміни відомостей, внесених до реєстру платників єдиного податку, мають надати заяву, до якої, зокрема включаються відомості про зміну видів господарської діяльності.

У разі зміни податкової адреси СГ, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками ЄП третьої групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Для забезпечення відображення у реєстрі платників ЄП достовірної інформації про види господарської діяльності, ФОП – платник ЄП третьої групи у разі зміни видів господарської діяльності протягом податкового (звітного) періоду повинна подати заяву про внесення змін до реєстру платників ЄП не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast